iColReg

iColReg - İllüstrasyonlu ColReg Rehberi(ColReg Kitap)

ColReg’i anlamanın en kolay yolu.

İster deneyimli bir denizci olun, ister yeni başlıyor olun, bu ColReg rehberi tüm deneyim seviyeleri için mükemmel bir kaynaktır ve size her adımda rehberlik edecektir. Bu rehber ile denizde karşılaşacağınız  herhangi bir çatışma ya da yakın geçme durumuyla nasıl başa çıkacağınızı illüstrasyonlar ile kolayca öğrenin.(colreg kitap)

Akıllı telefonunuzda, tabletinizde veya dizüstü bilgisayarınızda her an ulaşabilme imkanı sunan bu e-kitap, amatör denizcilerden ticari gemilerde vardiya tutma görevini yerine getiren herkes için gerekli tüm bilgilerle doludur. (colreg kitap)

iColReg, bir vardiya zabitinin el kitabı ve amatör denizcinin hızlı bir başvuru kılavuzu olarak mükemmeldir. Onsuz denize çıkmak istemeyeceksiniz.

iColReg kitabının elektronik formatlarına aşağıdaki platformlardan erişebilirsiniz. (colreg kitap)

D&R’dan aldığınız e-kitap Kobo uygulamaları aracılığı ile açılmaktadır. Kobo uygulaması tüm telefonlarda ve web olarak mevut olmak ile beraber D&R hesabınız ile giriş yaparak çevrimiçi ya da çevrim dışı olarak kullanabilirsiniz. 

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ya da destek ihtiyacı hissettiğinizde, bizler ile iletişim kurmak için aşağıda bulunan “Bize Ulaşın” kısmına tıklamanız yeterli olacaktır. Ekibimi en kısa sürede size destek verecektir.

iColReg’i aşağıdaki platformlardan indirdikten sonra offline/çevrimdışı olarak kullanmanızda bir problem olmayacaktır. İnternet erişiminiz olsun ya da olmasın, eğer kitabı telefonunuza indirdiyseniz her zaman /kullabilirsiniz. iColReg’i satın alarak ömür boyu erişim elde edebileceksiniz ve 7/24 online destek ile her türlü sorularınız yazar tarafından cevaplandırılacaktır.

iColReg ekibi olarak ÜCRETSİZ online eğitim çalışmalarımız devam etmektedir. Hazırlıklar tamamlanır tamamlanmaz websitemiz üzerinden bildirim yapılacaktır. Bu süreci yakından takip etmek isterseniz bültenlerimize üye olabilir ve bu bildirim mesajlarını herkesten önce alabilirsiniz.

Ekibimizin bir üyesi olmak isteyen denizciler, bizlere bu konuda plan ve fikirlerini anlatan bir e-posta ile başvurabilirler. Ekibimiz bu isteğinizi değerlendirerek en kısa sürede cevap verecektir.

Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşın!

Aşağıdaki platformlardan satın alabilirsiniz!